Bělení

11.02.2023

Vážení pacienti, již bude možné se objednávat na bělení. V nabídce budou dvě možnosti. Domácí a Kombinované. Pro oba způsoby bělení je nezbytné nejdříve podstoupit dentální hygienu, bez toho Vám bělení nebude provedeno!

Domácí bělení

Pro pacienty vlastnící v zubní laboratoři vyhotovené nosiče bělícího gelu, bude možnost dokoupit si pouze bělící gel ve 3ml stříkačce technologie White Dental Beauty buď na den 30-90 minut nebo na noc 2-4 hodiny. 

Pacienti, kteří nosiče nevlastní, tak otiskneme a necháme nosiče vytvořit v laboratoři. V tomto případě bude balíček složen z otisku, výrobou nosičů v laboratoři, + 2 x 3 ml bělícího gelu White Dental Beauty buď na den 30-90 minut nebo na noc 2-4 hodiny.

Kombinované bělení

Vybrala jsem systém Pure Whitening. Jedná se o šetrnější systém s déletrvajícím efektem bělení, kde dosahujeme perfektních výsledků. Po absolvování dentální hygieny Vám vytvořím otisky, které odešlu do laboratoří Pure Whitening, kde Vám vytvoří perfektně těsnící nosiče a pošlou je zpět včetně celé sady pro domácí i ordinační část bělení. Určenou dobu bělíte nejdříve doma 14-20 dní/nocí a poté přijdete do ordinace pro absolvování cca 1,5 hodinového ordinačního bělení. Více o tomto systému bělení se můžete dočíst zde. Z provozních důvodů, ordinační část bělení bude prováděna pouze pátky v dopoledních hodinách.