O mně

Obor dentální hygienistka jsem vystudovala na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Promovala jsem v roce 2015.

První pracovní zkušenost v oboru jsem absolvovala v Benešově u Prahy. Poté jsem absolvovala práci na parodontologii v Praze, kde jsem byla nejen dentální hygienistkou, ale také jsem asistovala parodontologům a posbírala zde spoustu zkušeností. Od roku 2017 jsem působila v několika ordinacích v Hradci Králové. Na podzim 2022 jsem si otevřela vlastní praxi dentální hygieny v blízkosti zubní lékařky a ortodontistky MUDr. Magdy Slawischové, která dohlíží na provedení některých mých výkonů.

Dále jsem členkou Asociace dentálních hygienistek. Pravidelně se účastním dalších školení a vzdělávání v oboru i v oborech souvisejících.

Dentální hygiena se stala nedílnou součástí stomatologické péče. Je také prokázáno, že správná péče o dutinu ústní, má souvislost se zlepšením stavu dalších systémových onemocnění. Proto profesionální pomoc v péči o dutinu ústní je dnes jednou z velmi vyhledávaných a doporučovaných.

Budu zde pro Vás a postarám se o Váš zdravý chrup. Ráda Vám vyčistím zoubky, dásně i mezizubní prostory, ale pro splnění cíle ZDRAVÝ CHRUP, je potřeba Vaše cílená systematická každodenní péče.